Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej
WORDEGZAMINYKURSYPRZETARGIPOJAZDYDO PODBRANIAANKIETYGALERIEBRDPRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA
     

  Strona główna

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Ul. Orzechowa 60

21-500 Biała Podlaska

NIP 537-19-63-913

Tel. 0833425820

KONTAKT 

 

INFORMACJA O TURNIEJACH BRD W 2015r. W POWIECIE ŁUKOWSKIM

ZREALIZOWANYCH PRZY WSPARCIU WORD W BIAŁEJ PODLASKIEJ


         FINAŁ ELIMINACJI POWIATOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD.

         DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

         28 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół w Krynce odbył się Finał Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy Turnieju, jak co roku, musieli się zmierzyć z testem wiedzy o ruchu drogowym, torem przeszkód, a także wykazać się wiedzą z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej.

         Po podliczeniu wyników, I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Krynce. Hubert Niedziółka, Weronika Soćko - uczniowie z kl. VI, Żaneta Pastor i Igor Księcio z kl. V członkowie zwycięskiej drużyny otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Dla szkoły wywalczyli puchar i dyplom. II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Prawdzie Starej, a III miejsce Szkoła Podstawowa w Krzówce.

         W klasyfikacji indywidualnej I miejsce i dyplom dla najlepszego zawodnika zdobył Hubert Niedziółka. Drużynę do turnieju przygotowywała Pani Bogusława Kędziora. Gratulujemy.

     [BRD 2015]  [BRD 2015]  [BRD 2015]

     [BRD 2015]  [BRD 2015]  [BRD 2015]      


         FINAŁ ELIMINACJI POWIATOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD.

         DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH.

         Dnia 29 kwietnia 2015r. odbył się Finał Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla szkół gimnazjalnych. Uczestników Turnieju przywitała niesprzyjająca aura. Chłodny wiatr i niska temperatura nie ułatwiała wykonywania skomplikowanych manewrów na torze przeszkód. Na zawodników w tym roku czekały trudniejsze niż w latach ubiegłych testy i tor, do którego doszły nowe przeszkody. Drużyny musiały wykazać się także dużą wiedzą na temat udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadku drogowego.

         I miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Krynce w składzie: Maciej Czerski, Aleksander Jurek, Michał Bartosiewicz. II miejsce Gimnazjum w Zalesiu, III miejsce Gimnazjum w Staninie.

Po podsumowaniu wszystkich konkurencji najlepszymi zawodnikami okazali się uczniowie z Krynki. I miejsce indywidualnie zdobył Maciej Czerski, II miejsce Aleksander Jurek iIII miejsce Michał Bartosiewicz. Zwycięską drużynę przygotowywała Pani Bogusława Kędziora. Wielotygodniowe przygotowania do Turnieju przyniosły efekty w postaci nagród, dyplomów i pucharów dla szkół.

Uczestnikom gratulujemy sukcesów, a opiekunom drużyn wytrwałości w pracy z młodzieżą.

         Tekst: Agnieszka Dmowska

     [BRD 2015]  [BRD 2015]  [BRD 2015]

     [BRD 2015]  [BRD 2015]  [BRD 2015]