Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej
WORDEGZAMINYKURSYPRZETARGIPOJAZDYDO PODBRANIAANKIETYGALERIEBRDPRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA
     

  Strona główna

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Ul. Orzechowa 60

21-500 Biała Podlaska

NIP 537-19-63-913

Tel. 0833425820

KONTAKT 

 

Gminny Konkurs Wiedzy o Poruszaniu się Pieszych i Rowerzystów w Ruchu Drogowym


         6 maja z inicjatywy Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa „Świetlik" i nauczyciela techniki w Szkole Podstawowej w Mikłusach, odbył się gminny konkurs Wiedzy o Poruszaniu się Pieszych i Rowerzystów w Ruchu Drogowym. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas III ze Szkoły Podstawowej w Szaniawach, Szkoły Podstawowej w Jakuszach, Szkoły Podstawowej w Dębowicy, Szkoły Podstawowej w Trzebieszowie i Szkoły Podstawowej w Mikłusach. Konkurs składał się z dwóch części- testu, składającego się z 11 pytań i części praktycznej - jazdy na mobilnym miasteczku ruchu drogowego.

W konkursie tym:

I miejsce zajął: Kacper Kozak ze Szkoły Podstawowej w Szaniawach.

II miejsce zajęli: Jagoda Podołowska ze Szkoły Podstawowej w Trzebieszowie, Wiktor Pracz ze Szkoły Podstawowej w Mikłusach, Bartosz Chrorniński ze Szkoły Podstawowej w Mikrusach.

III miejsce zajął: Łukasz Śledź ze Szkoły Podstawowej w Trzebieszowie.

         Nagrody laureatom oraz uczestnikom konkursu wręczył wójt gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis, oraz z-ca dyrektora WORD w Białej Podlaskiej Krzysztof Tymoszuk.

         Sponsorem nagród był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej i Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzebieszowie.


     [BRD 2015]  [BRD 2015]  [BRD 2015]

    

Zapraszamy do galerji