Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej
WORDEGZAMINYKURSYPRZETARGIPOJAZDYDO PODBRANIAANKIETYGALERIEBRDPRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA
     

  Strona główna

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Ul. Orzechowa 60

21-500 Biała Podlaska

NIP 537-19-63-913

Tel. 0833425820

KONTAKT 

 

XVI Wojewódzkie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne Ludowych Zespołów Sportowych dotyczące konkursu z zakresu Bezpieczeństwo ruchu drogowego. - MAJ 2015 r.


         W dniu 26 lipca na terenie MOSiR w Parczewie odbył się konkurs bezpieczeństwa w ruchu drogowym który skierowany był do osób z rocznika 2000 i młodsi oraz do rocznika 1999 i starsi. Konkurs podzielony był na dwa etapy:

         - pierwszy z nich dotyczył testów ze znajomości prawa w ruchu drogowym( ułożyli pracownicy WORD Biała Podlaska).

         - drugi natomiast dotyczył sprawdzenia umiejętności na rowerowym torze przeszkód. Zawodnicy startujący na torze mieli do pokonania takie przeszkody jak: slalom miedzy tyczkami, przejazd pod poprzeczką, ósemką, przejazd po rynience, rzut do celu w czasie jazdy.

         Egzamin w zakresie teorii przeprowadzili pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej w osobach: Andrzej Kacik- Sędzia Konkurencji, Anna Pawluczuk- Sekretarz.

         Jazdę po rowerowym torze przeszkód przeprowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie z Wydziału Ruchu Drogowego.

         Do konkursu przystąpiło 77 osób z terenu województwa lubelskiego.

         Najlepsze osoby( w zakresie trzech pierwszych miejsc) zostały nagrodzone przez Pana Arkadiusza Maksymiuka - Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, pakietami bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

     [BRD 2015]  [BRD 2015]  [BRD 2015]

     [BRD 2015]  [BRD 2015]  [BRD 2015]