Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej
WORDEGZAMINYKURSYPRZETARGIPOJAZDYDO PODBRANIAANKIETYGALERIEBRDPRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA
     

  Strona główna

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Ul. Orzechowa 60

21-500 Biała Podlaska

NIP 537-19-63-913

Tel. 0833425820

KONTAKT 

 

DZIEŃ OTWARTY

Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej.

 

 

          Aby przybliżyć wszystkim zainteresowanym nowe zasady przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy, 25 czerwca 2013 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej odbył się „Dzień Otwarty”. Przyszli kierowcy mieli okazję osobiście zapoznać się z zadaniami jakie przyjdzie im wykonać podczas egzaminu.

          Otwarcia imprezy dokonał Dyrektor WORD Pan Zbigniew Kot. Celem imprezy było, zaznajomienie z zasadami przebiegu i sposobu przeprowadzania nowego egzaminu teoretycznego, osobiste przećwiczenie zadań praktycznych dla kat B. zapoznanie uczestników z nowymi zadaniami egzaminu praktycznego na kat. AM, A1, A2 i A.

          Uczestnicy mieli okazję spróbować swych sił podczas jazd próbnych na placu manewrowym wykonując zadania jazdy po łuku do przodu i do tyłu, oraz ruszanie na wzniesieniu. Można było też zobaczyć jak należy sprawdzić stan techniczny pojazdu, jego oświetlenie oraz poziom płynów eksploatacyjnych. Wszystkie te zadania wykonywane były pod czujnym okiem egzaminatorów WORD, którzy udzielali zainteresowanym wyczerpujących informacji.

          Bardzo dużym powodzeniem cieszyła się specjalnie na tą okazję przygotowana sala egzaminacyjna, gdzie można było spróbować swych sił podczas egzaminu teoretycznego.

          Dla zainteresowanych egzaminem na motocykolwe kategorie prawa jazdy, egzaminatorzy bialskiego WORD przeprowadzili pokaz jazdy na placu manewrowym gdzie zademonstrowano wszystkie elementy egzaminu praktycznego dla przyszłych motocyklistów.

          Dodatkową atrakcją imprezy była możliwość wykonania jazdy sprawnościowej samochodem z umieszczonym na nim talerzem stewarta.

          Z zaproszenia na Dzień Otwarty do bialskiego WORD skorzystało bardzo wiele osób, głównie przyszłych kierowców, dla których była to doskonała okazja do zapoznania się z tym co ich czeka podczas zbliżającego się egzaminu. Wizyta w WORD pozwoliła tym osobom na spróbowanie swych sił, zweryfikowanie umiejętności, a także wyjaśnienie wielu wątpliwości.

          Rozmowy z egzaminatorami dały możliwość poznania u źródła przyczyn niepowodzeń i najczęściej popełnianych błędów podczas egzaminów, oraz uzyskania odpowiedzi na wiele nurtujących i ważnych pytań.

          W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, Dyrektor WORD wyraził gotowość do częstszego organizowania tego typu spotkań.


          


                                                                                                               Zapraszamy do galerii!!!